OFERTA
O inwestycji
Segmenty
BUDYNEK A - sprzedany
BUDYNEK B - sprzedany
BUDYNEK C - sprzedany
BUDYNEK D - sprzedany
Inne inwestycje
Domy Łączna
Domy Graniczna
Domy Żeromskiego
Finansowanie
LOKALIZACJA
SPECYFIKACJA
GALERIA
KONTAKT


NOWOCZESNE DOMY
W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ

O INWESTYCJI

 

O INWESTYCJI

 

"Domy Piękna" to inwestycja, która powstała z myślą dla osób poszukujących nowoczesnych i eleganckich domów w atrakcyjnej cenie. Do wyboru są cztery nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z działką. Domy wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przy budowie zastosowano rozwiązania, które przekładają się na niskie koszty eksploatacji. Każdy dom posiada garaż oraz użytkowe poddasze.

Domy zlokalizowane są w Koluszkach przy ul. Pięknej, która jest częścią spokojnego i nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych. Lokalizacje cechuje bliskość do centrum miasta oraz do wielu ważnych elementów infrastruktury miejskiej tj: przedszkola, szkoły, przychodnie lekarskie, apteki, banki, urzędy, dworzec kolejowy, poczta, kino, obiekty sportowe, punkty usługowo-handlowe oraz elementy zieleni - park miejski.

 

 

ELEWACJE

 

 

 

POWIERZCHNIA

 

Nowe domy w zabudowie szeregowej  o powierzchni 156,34 m², gdzie powierzchnia parteru to 82,21 m² (w tym garaż 17,63 m²), natomiast poddasza 74,13 m². Każdy z domów usytuowany jest na indywidualnych działkach o powierzchniach  ~415 m² znajdujących się w Koluszkach przy ul.Piękna, działka nr 608/1, 609/1, 606/1, 1213/2.

 

 

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ

 

PARTER: Parter to dobrze doświetlona naturalnym światłem strefa dzienna z otwartym na taras salonem, który płynnie łączy się z jadalnią oraz funkcjonalna kuchnia. W programie kuchni przewidziano obszerne blaty robocze, miejsce na wysoką zabudowę oraz praktyczny barek śniadaniowy. W pobliżu schodów zlokalizowano toaletę, a z wiatrołapu mieszkańcy mają dostęp do jednostanowiskowego garażu, przez który można dalej przejść do kotłowni. Została ona przystosowana do ogrzewania domu paliwem stałym, posiada niezależne wejście zewnętrzne, od strony ogrodu.

PODDASZE: Poddasze to starannie zorganizowana, funkcjonalna strefa nocna domu. Zaprojektowano tutaj wygodną sypialnię rodziców z miejscem na biurko, balkonem i obszerną garderobą, dwa ustawne pokoje dla dzieci, jasną łazienkę z wanną i prysznicem oraz ogólnodostępną garderobę.

 

 

PRZEKRÓJ

 

 

SEGMENTY

Inwestycja składa się z czterech segmentów wchodzących w skład dwóch budynków. Każdy segment jest indywidualnie funkcjonującym domem z dużym tarasem położonym na działce o powierzchni ~415 m².

poznaj ofertę dla wybranego segmentu